0036-70-433-10-77 info@bayou.hu ILOVEWOOD Videók
RegisztrációBelépésKosár

Területi képviselő faipar Budapest-Pest megye.

FELADATOK

  • meglévő és új partnereinkkel való aktív kapcsolattartás.
  • önálló döntésalapú értékesítés.
  • szakmai oktatás és támogatás az ügyfelek részére.

ELVÁRÁSOK

  • legalább középfokú faipari/építőipari vagy műszaki végzettség.
  • értékesítés területén szerzett 2-5 éves szakmai tapasztalat.
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség.
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek.
  • „B” kategóriás jogosítvány

ELŐNY

  • felsőfokú faipari végzettség
  • német és/vagy angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK

  • versenyképes jövedelem.
  • autó, laptop, mobiltelefon.
  • hosszú távú folyamatos szakmai fejlődési lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél.
  • csapatmunka.

Munkavégzés helye: Budapest – Pest megye

Rólunk
Regionális oldalak
Webáruház